Nadal se svađao sa Marijanom Veljović: Uvek isto sa tobom!

Rafael Nadal trenutno gubi sa 2:0 u setovima od Mekdonalda, a svoju nervozu preneo je i na sudiju ovog meča – Marijanu Veljović.

Španski teniser često ulazi u raspravu sa sudijama, kada rezultat ne ide njemu u prilog.

Tako je bilo i danas. Mekdonald je na samom startu iznenadio Španca i oduzeo mu servis, da bi u jednom trenutku napravio prednost od 4:1 u gemovima.

Upravo nakon ovog gema Nadal je krenuo da se raspravlja sa Marijanom Veljović zato što mu nije davala, po njegovom mišljenju, dovoljno vremena da se pripremi između poena.

Španac često zna da prekorači vreme predviđeno u pauzama između poena, što mu sudije često gledaju kroz prste, ali ne i Veljović.

Ponovo je Nadal razmenio nekoliko reči sa arbitrom pri rezultatu 3:3 u drugom setu.

Tom prilikom negodovao je tretman koji ima kod Marijane Veljović i poručio joj: “Uvek isto sa tobom!”

2 Komentara

    Kako puca po šavovima kad igra lose jbg i tvoje breme ke prošlo ,pa ga vi porediti još sa Djokovicem

    Pravila su jasna i važe za sve igrače, njegov problem je što je umislio da može da prekorači određeno vreme između poena

Postavi odgovor