Poznato kada će Novak na teren u nedelju

Prema poslednjim vestima iz Rima, poznato je kada će na teren izaći Novak Đoković u meču trećeg kola protiv Grigora Dimitrova.

Program na “Kampo ćentrale” počinje u 11 sati, a Novak će na njemu igrati treći meč.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Pre njega igraće se dva ženska singla, prvo idu Karolina Muhova i Kamila Đorđi, a posle njih Iga Švjontek i Lesija Curenko.

Novak završava dnevni program, dok bi u večernjem terminu od 19 trebalo da igraju Ana Kalinskaja i Jelena Ribakina, te Aleksander Ševčenko i Janik Siner.

Laslo Đere igraće na Terenu 1 drigi meč dana, dakle ne pre 12.30, a njegov protivnik je Čileanac Kristijan Garin.

BONUS VIDEO:

2 Komentara

    Svi smo ocekivali pobedu naseg Novaka i on nas je sve obradovao,svaka mu cast!

    Jedva čekam da vidim kako će odigrati drugi mec ..očekujem pobedu i mnogo bolje izdanje nego u prvom meču

Postavi odgovor