Najbolji teniser sveta Novak Đoković će bez borbe sa Endi Marijem obezbediti plasman u četvrtfinale turnira u Madridu. Razlog tome je što se Britanac razboleo.
Njegov naredni protivnik biće bolji iz duela Poljaka Huberta Hurkača i srpskog tenisera Dušana Lajovića, koji je danas na programu, a meč bi trebao da počne oko 13 sati i 30 minuta.
Organizatori turnira su na zvaničnom Tviter profilu potvrdili informaciju. Mari je u poslednjem trenutku odustao i predao jer se razboleo.
Britanac i Srbin su poslednji put jedan protiv drugog izašli na teren 2017. godine u Dohi, kada je srpski teniser slavio 2:1, a zatim su usledili veliki problemi za Škota koji je imao više operacija i veoma mukotrpan povratak na teren.
Mari je u Madridu dobio dva velika imena – Tima i Šapovalova, ali je nažalost morao da odustane. Novak je odigrao samo jedan meč u drugom kolu turnira, gde je savladao Gaela Monfisa sa 2:0.
Organizatori turnira su saopštili i da će duel Rubljova i Evansa sada biti prebačen na centralni teren tako da oni otvaraju četvrtak na turniru u glavnom gradu Španije.
DOBRA FORMA OSTALA BEZ NAGRADE: Kecmanović mučio Nadala, ali mora još mnogo da radi da obori „bika“!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Stefanović: Izlazak iz krize, ključ uspeha FMP-a, plej-of ABA lige | Sport Fokus Podcast EP46



lazar
Podiže formu igra sve bolje ,lako može do finala