ODLIČNA VEST ZA SRPSKOG ASA: Španci demantuju - Nema istrage protiv Đokovića!

Ministarstvo unutrašnjih poslova Španije je demantovalo vest da će protiv Novaka Đokovića biti pokrenuta istraga u toj zemlji.

Pojedini mediji su preneli kako je najbolji teniser na planeti nevakcinisan ušao u zemlju u decembru i time prekršio pravila, ali istrage nema.

Portparol ministarstva je za list “Politiko” dao kraću izjavu.

Ta vest je lažna. Niti je vlada naredila bilo kakvu istragu, niti je bilo kakva istraga pokrenuta od strane policije u vezi pomenutog sportiste – rekao je portparol.

Odlična vest, ali Novak Đoković još uvek ima razloga za strepnju.

Naime, ministar za imigraciju u Australiji ima diskreciono pravo da ukine vizu i deportuje srpskog asa.

Kako je ranije obelodanjeno, ta odluka neće biti doneta danas, ali je možemo očekivati pre početka prvog grend slema u sezoni.

Australijan Open je na programu od 17. januara.

LEGENDARNA TENISERKA SAVETUJE ĐOKOVIĆA: Prava stvar bi bila da se vrati kući!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DA LI NAJSTARIJI TIM NA SVETU MOZE DA OPSTANE U PREMIJER LIGI? – FIFA 22 EXPERIMENTI @Beki

 
 

7 Komentara

    Promenice oni brzo tu odluku,kada ih zajasi Nadalova porodica,pogotovo striko….

    Ma uvek se nadje nacin da nekoga zeznu,pogotovo ako je strani drzavljanin.

    Ne žele španci da pokreću bilo kakvu istragu u vezi sa Noleto, neće da rizikuju da ga više nikada ne vide u Marbelji. 😁

    Sta god da je u pitanju,znaju sta im je bitnije.

    Neće im Nadal ovo nikada oprostiti, ne bi me čudilo da se odrekne njihovog državljanstva! 🤣

    Nadal ? Pa prvi je bio tu kad je trebalo da se uperi prstom u Novaka kad je ovo počelo da se dešava ,kakav Nadal

    Ahahaha pa niko tu ne zeli zlo,svi imaju korist od toga da im bole dolazi

Postavi odgovor