Novak Đoković je poražen u polufinalu Australijan opena, a bolji od prvog reketa sveta bio je Janik Siner – 3:1.
Posle ovog neuspeha na prvom grend slemu u sezoni, srpski as je doneo odluku da se povuče sa svih turnira tokom februara meseca, što bi značilo da bi mogao da izgubi prvo mesto na ATP listi.
Đoković: Jedan od najgorih mečeva koje sam ikada odigrao na grend slemu
Na zvaničnom sajtu Novaka Đokovića objavljeno je da se sledeći nastup najboljeg tenisera sveta očekuje na Indijan Velsu, čiji je početak zakazan za 6. mart.
“Jednostavno ne znam šta danas nije funkcionisalo, katastrofalno sam odigrao, najgori grend slem ikad, nisam znao kako da se vratim, kako da hodam. Vruća je glava posle poraza, obećao sam da ću odigrati ovu sezonu, ne znam da li će se nešto promeniti, sve je moguće. Sad, zaista ne znam, trudim se da budem racionalan, ali to je nemoguće”, zaključio je Đoković posle duela sa Sinerom.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
BONUS VIDEO:



jakov
I treba nije ni on robot neka odmori malo , možda je ovo znal da polako i njegov motor posustaje
Pendula
I treba nije ni on robot neka odmori malo , možda je ovo znal da polako i njegov motor posustaje
mihailo
Vidi se da mu treba malo odmora,istrosen je mnogo
boris
Iznenadio sam se kako je bio miran protiv Sinera,nije davao nikakve znake nervoze kako on ume
andrija
Iznenadio sam se kako je bio miran protiv Sinera,nije davao nikakve znake nervoze kako on ume
aleksej
Ako,prijace mu verujem,malo da napuni baterije i spremi se za dalje