Novak Đoković priprema se za učešće na svom drugom turniru ove godine u Monte Karlu, na megdan mu je izašao Sten Vavrinka!
Najbolji teniser planete boriće se za opstanak na prvom mestu ATP liste na predstojećem turniru.
Podsetimo, ovo će biti tek drugi turnir na kom će učestvovati Srbina ove sezone. Razlog tome je njegov stav o vakcinisanju, odnosno ne primanju vakcine.
I dalje je ostao gorak ukus nakon haosa u Australiji, ali ako nas je nečemu Novak naučio, to je da se uvek vraća jači.
Naime, on će ove nedelje učestvovati na turniru u Monte Karlu, gde će imati priliku da potvrdi prvo mesto na ATP listi.
U cilju promocije turnira, Novak Đoković je odigrao partiju mini-tenisa sa starim znancem i dobrim prijateljem Stenom Vavrinkom.
Da li mislite da će Novak Đoković osvojiti turnir u Monte Karlu?
BRAĆA SABANOV U FINALU HJUSTONA: Šansa za prvu titulu pod srpskom zastavom!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Bondisimo – Zvali su me da budem kondicioni trener reprezentacije u Kataru | EP21



hristina
On uvek baca sve u trans,ali doslo je vreme da zaigra i na pravom turniru!!!!
vojin
Pa lepo,taman jedno dobro zagrevanje i trening.