Grčki teniser Stefanos Cicipas smatra da je Završni masters veći turnir od Grend slema.
Najboljih osam igrača učestvuje na ovoj smotri, a Cicipas je smešten u trećem šeširu, zajedno sa Andrejom Rubljovim.
Đoković: Hoću u Dejvis kupu da donesem sve pobede Srbiji
“Smatram da je to verovatno veća stvar od Slema, iskreno. Ima veliki prestiž i veoma je vredan ako ste u stanju da ga osvojite”, rekao je Cicipas.
Cicipas je ranije tokom sezone rekao da je mesto broj jedan na ATP listi, takođe, značajnije od Grend slema.
Grku će ovo biti peti nastup na ATP Finalnom turniru zaredom, a osvojio ga je na svom debiju 2019. godine. Inače, najveći uspeh na Grend slemu su mu finala Rolan Garosa i Australijan opena, a oba puta je u finalu gubio od Novaka Đokovića.
Pored spomenutih igrača, u Torinu će nastupiti još Alkaras, Medvedev, Siner, Zverev i Rune.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
BONUS VIDEO:



viktorija
Sve titule su bitne kada se osvoje,a zna se ko je najveci favorit!!!!
dusan
Koji će uzeti nas teniser sigurno
olga
Tu se opet najvise pita jedan čovek i verovatno će on to i osvojiti NOLE