CRNI SAŠA... Nikom na svetu nije do tenisa, ali Zverev kaže: "Glupost!"

Tenis se ne igra, nema turnira, ATP lista je zamrznuta, sada sport nije prioritet… Ipak, Aleksandar Zverev smatra malo drugačije.

Jasno je da su igrači zabrinuti, ali izgleda da je Zverev ipak zabrinut malo više… Za sebe, naročito.

Šta da kaže Novak Đoković, koji je prvi na ATP listi i zaustavljen je na putu do obaranja rekorda, ispisivanja istorije?

Izgleda da je naš as svestan situacije, za razliku od Saše.

– Prošle godine sam igrao veoma loše u ovom periodu, tako da bih sad branio jako malo poena. Zato je ova situacija jako glupa. Mogao sam da sakupim dosta poena, a umesto toga ostao sam zaglavljen na sedmom mestu liste – rekao je Zverev.

Prošle sezone ispao je u trećem kolu Indijan Velsa, te drugoj rundi Majamija, dok je na šljaci bio nešto bolji.

Tačno je da bi teniser iz Nemačke mogao do velikog broja poena da je sve u redu, ali da li je zaista vreme za ovakve priče?

10 Komentara

    Poeni mu bitniji od svega što nas je zadesilo. Ne verujem šta čovek izjavljuje.

    Nemacki teniser Ruskog porekla engleski mu nije primaran tako da verovatno se nije izrazio kako je mislio 😀

    Da je negde izjavio , pomislila bih da je izvuceno iz konteksta. Ovako vecu glupost nisam procitala. Ko zna-zna, onda nema razlog da se boji zamrzavanja liste

    Mozda se pogresno izrazio ne mogu da poverujem u ovo sto citam

    Da je srece da se lose izrazio, zalosno je sto neki ovakvu situaciju gledaju sa strane licnih interesa dok ljudi umiru

    Kao da bi ove godine bio bolji? Ali da su mu poeni bitnije od svega ovoga što nas je zadesilo, prosto ne mogu da verujem! Kreten?

    Dal je moguce da su mu bitniji poeni nego sto ce mozda da se razboli. Kakva budala.

    Coveku bitniji poeni i lista a svet se suocava za katastrofom…nemam reci?

Postavi odgovor