OGLASIO SE ĐOKOVIĆEV "DŽELAT": Gledaću te! Ovog puta imaš šansu, prijatelju!

Jedan od tenisera koji „najmanje leži“ Novaku Đokoviću poslao mu je poruku pred Olimpijske igre.

Srpski teniser je danas krenuo put Tokija, gde će pokušati da osvoji prvo zlato u karijeri na Olimpijskim igrama.

Novak Đoković je do sada igrao tri puta na največoj planetarnoj smotri, na prvim Igrama u Pekingu 2008. godine osvojio je bronzu, dok je naredna dva puta imao nepremostivu prepreku.

To je bio argentinski teniser Huan Martin del Potro. Argentinac je bio bolji od Srbina 2012. u Londonu u borbi za treće mesto, dok je isti ishod bio i u Rio de Ženeiru samo u prvom kolu turnira.

Ovaj put Del Potro neće igrati, ali je poslao šaljivu poruku velikom prijatelju!

Gledaću te! Ovog puta imaš šansu, prijatelju – napisao je Argentinac.

Da li Novak Đoković može da osvoji zlato u Japanu?

ĐOKOVIĆEV POZDRAV IZ AVIONA: Srbija do Tokija! (FOTO)

OABVEZNO POGLEDAJTE: Poklanjamo 100.000 dinara | Meridian

 
 

5 Komentara

    Naravno,tako bi ljudi trebali da se ponasaju,ne stalno neka ljubomora.

    Nas Nole uvek ima sanse,samo je pitanje ko ce pokusavati da sabotira.

    Simpaticno kako se Del Porto obratio Noletu,posto sam nece ucestvovati na OI ove godine!Ali bez obzira na to znamo ko je nas Nole i u kakvog diva je izrastao od proslih olimpijada!

    Jeste da je malo bocnu Novaka ali mu je prvenstveno poslao poruku podrške.

    Jasno je da je glavni favorit za zlato ..lepo od Del Pitta sto se ovak obratio našem teniseru ,svaka čast

Postavi odgovor