NASTAVLJA DA PRETERUJE: Kirjos ponižavao protivnika! (VIDEO)

Australijski teniser Nik Kirjos prošao je bez većih problema u treće kolo Vimbldona, ali ponovo je imao svoje ispade…

Kontroverzni teniser je danas za manje od dva sata pobedio Đanluku Magera 3:0 (7:6, 6:4, 6:4), međutim dok je zabavljao publiku prešao je granicu dobrog ukusa.

Nik Kirjos ovoga puta nije prozivao Novaka Đokovića, nego je na neki način izrazio nepoštovanje prema Italijanu sa druge strane mreže.

Australijanac je na meč-loptu otišao do publike i od jedne navijačice tražio savet gde da servira (!?).

U pokušaju da bude zanimljiv, zaboravio je da na taj način ponižava Magera. Ne znamo da li je poslušao gospođu ili ne, ali je osvojio pomenuti poen nakon kraće razmene i zahvalio joj se na “savetu” i poklonio joj lopticu, dok mu Italijan, bar na mreži, nije ništa zamerio.

Nik Kirjos će u trećem kolu igrati sa boljim iz duela Imera i Ože-Alijasima.

KLIZANJU NA VIMBLDONU NIKAD KRAJA: Padali Đoković i Kirjos, ali organizator ima objašnjenje! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nikola Kuljača: Vraćamo Partizan tamo gde mu je mesto! | SPORT FOKUS EP10

 
 

7 Komentara

    Verujem da mu nije Đanluka zamerio s obzirom da je bio svestan da je već izgubio meč.

    Ovo nije ništa u poređenju sa onim što je radio, simpatična sprdnja.

    Ja zube znam da li on stvsrno misli da je njegovo kretensko ponašanje nekome zanimljivo

    Kako se ovaj Nik ponasa bez veze.Da li on ima nekog protivnika koga ceni i respektuje.

    Najomrazeniji teniser u Srbiji.Misli da je najbolji a nikada nista nije uradio ozbiljno u tenisu.

    Ja ne znam sta vise ceka teniska svetska federacija i zasto ne reaguje na ovako sramno ponasanje Kirjosa.

    Kirjos je neko ko ne zna kako se ponasa i ponasa se kao da nije profesionalac.Grozno od njega.

Postavi odgovor