Galeno uzeo, Galeno dao - Porto u nadoknadi do trijumfa, Arsenal neprepoznatljiv

Uspeo je Serđo Konseisao, Arsenal je pao u Portu!

Kao i dok je bio igrač, beskompromisan i borac do zadnjeg atoma snage, takav je i kao trener, a vera i borba mu je donela trijumf u prvom meču osmine finala Lige šampiona 1:0 (0:0).

Levandovski prvi zadao udarac, Italijani ostali na nogama pa uzvratili preko Osimena

Nije Arsenal ličio na sebe u večerašnjem duelu, tek na momente zapretio domaćinu, ali Galeno se u 94. minutu iskupio za neverovatan promašaj u prvom poluvremenu i fenomenalnim golom presudio ekipi Mikela Artete.

Isti igrаč je u 22. minutu naterao navijače Porta da počnu da slave, a da nije postigao pogodak…

On je prvo pogodio stativu, a posle odbijene lopte je promašio čitav gol, praktično je dve šanse u deliću sekunde stigao da promaši i vrlo brzo postao hit na internetu zbog “poduhvata” – pogledajte OVDE.

Podsetimo, Napoli je na svom terenu uspeo da izbori remi protiv Barselone 1:1 (0:0).

Revanš utakmice Lige šampiona igraju se 12. marta u Londonu, odnosno u Barseloni.