TADIĆ NAKON POBEDE NAD LUKSEMBURGOM: Oštećeni smo, bio je penal!

Reprezentacija Srbije savladala je na gostovanju Luksemburg sa 0:1, a nakon meča svoj osvrt na meč dao je kapiten, Dušan Tadić!

Kako kaže najbolji fudbaler Ajaksa možda nije očekivan rezultat, ali je bitno da je upisana pobeda.

– Ostvarili smo bitnu pobedu, iako nismo igrali kako treba. Luksemburg je odigrao dosta dobru utakmicu. Mi smo imali neke šanse, imali su i oni…ali ipak najbitnije za nas je da smo na kraju upisali pobedu – izjavio je Tadić.

U samom finišu prvog poluvremena, kapiten Srbije, oboren je od strane golmana Luksemburga u šesnaestercu, što se jasno videlo na ponovljenom snimku. Svoje viđenje situacije dao je Dušan.

Mislim da je bio čist penal. Primio sam loptu, golman je istrčao brzinski. Počeo sam da je rolam, on je malo zakačio loptu, ali me je udario po kolenu. Videlo se da je hteo da me spreči da nastavim igru, tako da stvarno ne znam kako nije sviran penal – dodao je Tadić.

Pozdravio je ovom prilikom najiskusniji među “orlovima” navijače koji su bili prisutni u velikom broju na meču sa Luksemburgom.

– Odličnu podršku su nam pružili. Zahvalni smo im na tome. Samo mi je žao što nisu još više uživali“ – rekao je kapiten naše reprezentacije.

Podsetimo, Srbija će naredni meč kvalifikacija za Mundijal odigrati sa Azerbejdžanom 12. oktobra sa početkom od 20:45.

PIKSI: Bili smo strpljivi, zadovoljan sam rezultatom!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovan Stojoski: Treneri su imali svoje pulene! | Sport Fokus Meridian S01EP24

2 Komentara

    I pored toga sto smo osteceni i sto nije prihvacen penal,posle teske i neizvesne utakmice smo postigli zasluzenu pobedu!Bravo Orlovi nasi,spremni ste da poletite dalje!!!!

    A šta ste radili ostalih 89 minuta ? Katastrofalna igra naše reprezentacije , ako ovako misle da igraju na prvenstvu nek idu kući odma

Postavi odgovor