Penalovizija na Krejven Kotidžu: Vilijan umirio Vukove u 94. minutu (VIDEO)

Ludilo na Krejven Kotidžu! Fulam je uspeo da isčupa sva tri boda u 13. kolu Premijer lige i porazi Vulverhempton 3:2!

Čovek odluke bio Brazilac Vilijan, koji je sa dva postignuta gola potpisnik pobede domaće ekipe.

Oba puta je bio precizan za penala, a gol odluke je pao u 94. minutu, ali krenimo redom.

Aleks Ivobi je već u sedmom minutu pogodio za vođstvo Fulama, ali vrlo bezo na semaforu je pisalo 1:1. Strelac za Vukove je bio Mateuš Kunja.

Početak drugog poluvremena je doneo prvi penal na utakmici. Vilijan je preuzeo odgovornost i pogodio. Petnaestak minuta kasnije – odogovor je stigao istom merom, sa bele tačke. Hvang Hi-Čan je bio nepogrešiv.

Kraj na svojevrsnu penaloviziju stavio je Vilijan – u 94. minutu je stavio tačku na utakmicu i režirao pobedu Fulama, koji u sledećem kolu gostuje Liverpulu, a Vulvse očekuje duel sa Arsenalom.