Poznati NBA košarkaš Kevin Lav donirao je pola miliona dolara odeljenju za psihologiju Univerziteta u Kaliforniji.
Prvotimac Klivlenda želeo je da ojača koledž koji je pohađao kako bi ojačao svest o važnosti mentalnog zdravlja.
Podsetio se i napad panike koji je imao u prošlosti.
Lav je košarkaš Kavaliersa od 2014. godine, a prethodno je šest godina nastupao za Minesotu.
Porodica Troicki testirana: Viktor i njegova supruga pozitivni na koronavirus
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Proslava 31. titule Crvene Zvezde na Marakani
JUVENTUS BEŽI OD LACIJA Ronaldo i Dibala srušili Mihinu Bolonju



nikola
bravo majstore,to i nisi morao da uradis,ali si ispao covek i velicina,kada bi svaki sportista koji zaradjue milione dao po nesto gde bi ovom svetu bio kraj,kapa dole
Kica91
Svakog dana sve vise humanih ljudi se pojavljuje, svaka cast na ovom divnom gestu
Scar
Jedan od retkih koji razmišlaju pametno i izvan okvira. Svaka čast.
Mart
Bravo, bravo. Svaka cast.
Pavlovic
Svaka čast, kad neko da ovako iz svog džepa to je ljudina, a ne ko ovi licemeri što iz fondacija uplaćuju, a ni dinara SVOG ne daju
Mića3
Malo je humanih ljudi danas,bravo za Kevina
Zorica
Svaka mu čast za ovaj human gest
Anci
Lepo od njega, ali mislim da bi bilo bolje da je donirao za bolesnu i gladnu decu
Nemanja
Lep gest ,da malo skrene pažnju i ostalima da pomognu kad već mogu