MENTALNO ZDRAVLJE NAJVAŽNIJE Kevin Lav donirao pola miliona!

Poznati NBA košarkaš Kevin Lav donirao je pola miliona dolara odeljenju za psihologiju Univerziteta u Kaliforniji.

Prvotimac Klivlenda želeo je da ojača koledž koji je pohađao kako bi ojačao svest o važnosti mentalnog zdravlja.

Podsetio se i napad panike koji je imao u prošlosti.

Lav je košarkaš Kavaliersa od 2014. godine, a prethodno je šest godina nastupao za Minesotu.

Porodica Troicki testirana: Viktor i njegova supruga pozitivni na koronavirus

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Proslava 31. titule Crvene Zvezde na Marakani

JUVENTUS BEŽI OD LACIJA Ronaldo i Dibala srušili Mihinu Bolonju

9 Komentara

    bravo majstore,to i nisi morao da uradis,ali si ispao covek i velicina,kada bi svaki sportista koji zaradjue milione dao po nesto gde bi ovom svetu bio kraj,kapa dole

    Svakog dana sve vise humanih ljudi se pojavljuje, svaka cast na ovom divnom gestu

    Jedan od retkih koji razmišlaju pametno i izvan okvira. Svaka čast.

    Svaka čast, kad neko da ovako iz svog džepa to je ljudina, a ne ko ovi licemeri što iz fondacija uplaćuju, a ni dinara SVOG ne daju

    Malo je humanih ljudi danas,bravo za Kevina

    Lepo od njega, ali mislim da bi bilo bolje da je donirao za bolesnu i gladnu decu

    Lep gest ,da malo skrene pažnju i ostalima da pomognu kad već mogu

Postavi odgovor