Fudbaleri Mančester sitija Serhiju Aguero uspešno je operisano levo koleno, saopštio je ove srede klub sa “Etihada”.
– Sve je dobro prošlo, uskoro počinje oporavak – navodi se u saopštenju Sitija.
Najbolji strelac u istoriji “građana” je doživeo povredu u ponedeljak na utakmici protiv Barnlija.
Argentinski fudbaler se zahvalio doktoru Ramonu Kugatu, koji ga je operisao u Barseloni.
Nema sumnje da je izostanak Aguera veliki problem sa Siti. Nije poznato kada će se vratiti na teren. Ipak, u klubu veruju da će na 32-godišnjaka iz Buenos Ajresa moći da računaju u revanš meču osmine finala Lige šampiona protiv Real Madrida.
Taj meč će se igrati 7. ili 8. avgusta, a prvi su “građani” dobili sa 2:1 u prestonici Španije.
Meridian u humanitarnoj akciji prikupio 2 MILIONA za malu Sofiju!!!



Mića3
Nadam se da će se uspešno oporaviti
Zorica
Biće Aguerov izostanak veliki problem sa Siti.
Scar
Brz oporavak! Baš ne volim kada je fudbal u senci povreda..
filippK
Ali i dalje Losa vest sto ce mnogo da bude van terena…
Jelena
Brz oporavak, jedva cekamo da se vratis na teren
Tasa
Brz oporavak.Brz povratak na teren.
Goran 22
Sad sledi oporavak od operacije i bice tip top spreman za sledecu sezonu
Rade Vulic
Bitno da nije pretrpeo vece posledice, nadam se da ce se oparaviti ubrzo i vratiti na teren
Peki
Bice on okej za sledecu sezonu
Flaki
Aguero strasan igrac,nadam se da ce se uspesno oporaviti.