I dok strani mediji osuđuju Novaka Đokovića zbog organizacije Adrija Tura, srpski sportisti pružaju podršku najboljem teniseru sveta.
Poslednji u nizu koji je stao uz našeg asa je srpski košarkaš Miroslav Raduljica.
– Velika podrška za velikog šampiona. Jasno je da si sve radio iz najbolje namere, kao i uvek do sada. Uvek će biti onih koji sude, ti ostani dosledan sebi. Imaš našu podršku. Želim vam brz oporavak – poručio je Raduljica Novaku na društvenoj mreži Instagram.
Nadamo se da će se Novak ubrzo uspešno oporaviti i prevazići celokupnu situaciju.



Tina
Svi pametni i normalni su uz njega.. A ovi ostali mu ni do kolena nisu, pa sad moraju da ga pljuju
Scar
Naravno, svi normalni ljudi imaju isto stav po tom pitanju.
Jelena
Bas tako, desavaju nam se svakodnevno gore stvari koje ne osudjujemo nego trpimo
El matador
Bravo za Raduljicu!Konacno neko da podrzi Djokovica a ne da ga pluju i prozivaju svi!
Maras!!!
A sto da ga ne prozivaju kad je pogresio?!Niko zivi ne ogranizuje turnir sa publikom samo Djokovic nasao da se pravi pametan!I pri tome niko se testirao nije pre pocetka turnira!
Tasa
I Novak i Raduljica su prave ljudine.
Peki
Normalni ljudi ga nece osudjivati