Šurbatović i Petković hospitalizovani: Pozitivni su na koronavirus

Prema saznanjima portala “B92” i “Nove S” generalni sekretar Fudbalskog saveza srbije Jovan Šurbatović i predsednik Fudbalskog saveza Beograda Ilija Petković pozitivni su na koronavirus i hospitalizovani su.

petkovic printscreen
Ilija Petković, Predsednik fudbalskog saveza Beograd (FOTO: YouTube printscreen)

Korona je tako ponovo ušla u FSS, jer su pre Šurbatovića i Petkovića postojala dva slučaja zaraze Covid-19.

Podsećamo, u Fudbalskom savezu Srbije već je bilo dva poznata slučaja, pošto su na početku pandemije Slaviša Kokeza i Marko Pantelić bili zaraženi.

NIZ SE NASTAVLJA I sudije Superlige pozitivne na koronavirus

10 Komentara

    Nadam se bez komplikacija. Brz oporavak momci!

    Zbog ne marnosti drugih vecina ljudi iz sporta ce biti zarazena, nadam se da ce se brzo oporaviti

    Na zalost bice jos dosta slucajeva zaraze

    Šteta za Iliju Petkovica,nas selektor.

Postavi odgovor