Prema saznanjima portala “B92” i “Nove S” generalni sekretar Fudbalskog saveza srbije Jovan Šurbatović i predsednik Fudbalskog saveza Beograda Ilija Petković pozitivni su na koronavirus i hospitalizovani su.

Korona je tako ponovo ušla u FSS, jer su pre Šurbatovića i Petkovića postojala dva slučaja zaraze Covid-19.
Podsećamo, u Fudbalskom savezu Srbije već je bilo dva poznata slučaja, pošto su na početku pandemije Slaviša Kokeza i Marko Pantelić bili zaraženi.
NIZ SE NASTAVLJA I sudije Superlige pozitivne na koronavirus



Mića3
Oporaviće se oni brzo
Zorica
Nadam se da nije ništa ozbiljno
Scar
Nadam se bez komplikacija. Brz oporavak momci!
filippK
Samo da brzo ozdrave!!!
Jelena
Zelim vam brz oporavak!
Tasa
Cccc strasno vise!
Goran 22
Zbog ne marnosti drugih vecina ljudi iz sporta ce biti zarazena, nadam se da ce se brzo oporaviti
Rade Vulic
Na zalost bice jos dosta slucajeva zaraze
Laki
Sta je korone medju sportskim svetom
Flaki
Šteta za Iliju Petkovica,nas selektor.