Los Anđeles Klipersi odlučili su u četvrtak da zatvore trening centar pošto je jedan zaposleni zaražen koronavirusom.
Jop uvek nije poznato ko je u pitanju, ali se navodi da je na testu bila pozitivna osoba koja je trebalo sa ekipom da putuje u Orlando.
Očekuje se da će ekipa ponovo moći da trenira za nekoliko dana.
Inače, Klipersi su treći tim koji je bio primoran da zatvori trening centar zbog pozitivnog testa na Covid-19. Prethodno su isto učinili Denver Nagetsi i Bruklin Netsi.
Podsećamo, NBA liga bi trebalo da se nastavi 31. jula.
SELIDBA KOJA KOŠTA Evo koliko će NBA platiti za nastavak sezone
OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU



Dzoni NS
31.jul sigurno nece biti datum nastavka. Ne znam zasto se i dalje trude kada je ocigledno da je neizvodljivo. Mnogo zarazenih ima. Jedan se izleci, drugi oboli i tako u krug.
Nemanja
Nema nista od NBA …steta
Djole
Biće bolje kada sve prodje
Kiki
Lose vesti,nadamo.se da ce se nastaviti 31og jula kao.sto je predvidjeno
nikola
nema tu ljudi nista od nastavka,kolko god oni imali para,nekada se i parama ne moze uradeti sve,tek ce biti zarazenih i tek ce se zatvarati centri za trening,ionako su mnogo igraca rekli da ne zele da nastave takmicenje