IBRA ODLAZI IZ MILANA Poznato i gde nastavlja karijeru

Nije druga epizoda Zlatana Ibrahimovića u Milanu bila toliko uspešna, pa će visoki Šveđanin napustiti klub na kraju sezone.

Iako je postigao četiri gola na 11 utakmica, što i nije loša statistika, Ibra nije zadovoljan tretmanom u klubu.

Nije kontroverzni napadač navikao na ovaj novi Milan bez Silvija Berluskonija i Andree Galijanija.

zlatan ibrahimovic ac milan promocija
Ibrahimović će se vratiti u domovinu (FOTO: AC Milan)

A ni aktuelni čelnici Milana nisu toliko oduševljeni Ibrahimovićem. Za svojih 39 godina on prima prilično veliku platu.

Zato mu “roso-neri” neće ponuditi nastavak saradnje i visoki špic će biti slobodan u izboru nove sredine.

A poznato je i gde će Ibra nastaviti karijeru. On će se vratiti u domovinu u Hamarbi.

Zlatan je pre nekoliko meseci postao vlasnik dela kluba za koji će i zaigrati kada 31. avgusta napusti Milan.

IKARDI O PRELASKU U PSŽ: Došao sam da osvajam titule!

OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU

15 Komentara

    Uhh, mislim da ga u Malmeu nece voleti zbog ovoga, ali odlazi u svoj klub, odlazi da uziva u fudbalu, i da pokaze svima kuci da se moze uspeti u zivotu, a msm da mu je to bio cilj!!

    Mozda mu nije trebao drugi mandat u Milanu…

    Svakako je imao odlicnu karijeru iza sebe, iz Hamarbija polako u kancelariju i da se oprosti od profensionalne karijere

    Ocekivano je bilo da ce zaigrati za svoj klub, pa ce sam sebi kreirati platu

    Previse on godina ima da bi se i dalje bavio profesionalno fudbalom. Zavesio je svoje, bio je uspesan dosta i pd njega a i za njega.
    Idi covece odmaraj i uzivaj malo.

    Od njega se moze svasta ocekivati, odrzace se u profesionalnoj karijeri jos jednu sezonu i to je to

    Готово је његово време…

    Није он више за озбиљан фудбал…

    Ibra jedva ceka da se vrati u Hamarbi i zaigra u voljenom klubu

    Njegov voljeni klub je Malmo, a u Hamarbiju je jedan od vlasnika pa je logicno da ce zavrsiti karijeru u svom klubu

    realno i nema vise nista od njega,neka ide u Hamarbi njima moze da pomogne ionako su lose poceli,taman da ih malo pogura,ima mladi u Milanu koji ce igrati

    Dobar je igrač medju najboljima ali mi se ne svidja zato sto stalno menja klubove

Postavi odgovor