Fudbaleri Arsenala dočekuju Liverpul u derbiju 36. kola Premijer lige.
Arsenal sutra igra protiv novog šampiona, a samo tri dana kasnije ih očekuje polufinale FA Kupa protiv Mančester sitija. Menadžer ”Tobdžija” Mikel Arteta svestan je da su njegovi igrači umorni zbog zgusnutog rasporeda.
– Moramo ići meč po meč. Videćemo koliko su se igrači oporavili. Neki su igrali baš mnogo od kada smo nastavili sezonu i važno je oporaviti se. Stavićemo na teren igrače koji su spremni da se nadmeću i koji će da pokušaju da dobiju meč – izjavio je Arteta.
Arsenal ove sezone ima dosta problema, naročito u odbrani zbog čestih individualnih grešaka. Međutim, Arteta nije previše zabrinut zbog toga.
– Nisam zabrinut zbog toga, sredićemo to. Ono što je bitno je reakcija na individualnu grešku, kako pokušavaš da nastaviš utakmicu i da se vratiš. Jedan igrač pravi grešku, ali svi ostali moraju da reaguju – izjavio je Španac.
”Tobdžije” zauzimaju deveto mesto sa 50 bodova.



Flaki
Svaki derbi u Engleskoj je veoma bitan.
Jelena
Ovo ne morate ni da igrate. Pobedjuje Liverpul
Mića3
Razbiće ih,mnogo su jači!
Zorica
Igraju protiv novog šampiona, biće zanimljivo
Mara457
Sve sto budu primili ispod 4 komada od Liverpula i Mancestera bice dobro
Maras!!!
Kako ce samo Liverpul i Mancester da ih zgaze
filippK
Hahahah, ma da.. Sredice se to.. Jedino ako nekim čudom neko dozvoli da se Luiz, Mustafi, Kolasinac prodaju, i dovedu Upamecano i Umtiti npr.. 😂😂
Mina
Igrace Arsenal dobro kat-tad..
Pavlovic
Nakantaće ih Liverpul samo tako
Jeca993
Bolje bi bilo da sredite
Masa
Dobija Arsenal, Liverpul igra opusteno
El matador
Pa oni ne moze da dobiju Wotford a da dobiju Liverpul.Bas zato sto igraju opusteno pregazice ih
Novica
Nemaju sta da traze u toj utakmici…