PARTIZAN MISLI NA BUDUĆNOST Potpisali Barna i Dreksler i otišli u Mladost!

U košarkaškom klubu Partizan misle na budućnost.

Filip Barna (21) i Trej Dreksel (23), novi su košarkaši Partizana, ali će naredne sezone igrati u KK Mladost iz Zemuna, kao pozajmljeni igrači.

Dvojica bekova, potpisali su ugovore sa crno-belima, a naredne sezone će kao pozajmljeni igrači nastupati za KK Mladost iz Zemuna, gde će imati priliku da se razvijaju.

U sezoni za nama, Filip Barna je igrao u subotičkom Spartaku, gde je na 17 utakmica Košarkaške lige Srbije imao prosek od 10,2 poena i 2,8 asistencija. Barna će u decembru napuniti 21. godinu.

Trej Dreksel je sezonu 2019/20 takođe proveo u Srbiji, igrajući za Mladost iz Zemuna, gde je imao prosek od 18 poena, 7,6 skokova i 3,2 asistencije. Pre Mladosti, ovaj dvadesettrogodišnjak je igrao na Univerzitetu Grend Kenjon.

Avramović ne zaboravlja Borac: Sada su tamo gde i treba da budu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak! Udarac iz ugla #02 | VELIKI LIDS

9 Komentara

    Bas u Zemun na kaljenje, katastrofa

    Uzas bre.

    Na kaljenje u zemunu, pa sledeće godine da slavimo zajedno titulu.

    Dreksler za godinu dana će biti top u Partizanu kad se iskali ovamo

    Odlican potez Partizana…svaka cast na podmladjivanju ekipe.

    lepo je sto su potpisami,moralo je tako,da steknu malo iskustva da ocelice,pa kroz koju godinu da se prikljuce ekipi

    Dobro je sto ima vise mladih igrača u ekipi

Postavi odgovor