Tek što je došao, a već ide? Pelegrini dobio novu "bezobraznu" ponudu!

Samo dve nedelje su prošle od kako je Manuel Pelegrini seo na klupu Betisa, a ako je verovati španskim medijima, ve je blizu odlaska.

Pelegrini nije bodio klub ni na jendoj zvaničnoj utakmici, ali je navodno dobio “bezobraznu” ponudu iz Kine. Ne navodi se koji je klub u pitanju, ali je pretpostavka da se radi o Gvangdžou R&F.

Kako prenose mediji, ovaj klub je ponudio Pelegriniju daleko veću finansijsku podlogu, što je svakako dovoljan razlog da o tome barem razmisli.

Betis je uspeo da se spasi ispadanja u Segundu i ima ozbiljne planove za sledeću sezonu kako bi barem malo povratio ugled koji ima u španskom fudbalu.

Naravno, na tom putu im je potreban Pelegrini, pa bi njegov eventualni odlazak bio veliki udarac.

Gvandžou je očajno počeo sezonu, u prva dva kola je pretrpeo ubedljive poraze uz gol-razliku 0:8, tako da nije nemoguće da želi da smeni Đovaniju van Bronkhorstu sa mesta trenera.

Ostaje da vidimo.

PARTIZAN ZOVE KUZMANOVIĆA Da li novi napadač stiže u Humsku?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak! Udarac iz ugla #02 | VELIKI LIDS

12 Komentara

    Kina uskoro neko ko ne moze da se odbije

    Ju. Nadam se da nece odmah otici… Onda ce se u svoj posao… Da… Bolje da ostane u Betisu

    Naravno da ce otici u Kinu da trenira i vodi ekipu, ipak su pare kao i uvek u pitanju

    Teško će kineske milione odbiti

    Nisam ni sumnjao da ce poleteti za parama brzinom svetlosti

    Kakva komedija…strasno

    Da li moze da napusti klub uopste? Ima potpisan ugovor s njima

    Pelegrini je strasan trener,i bas mi je bilo drago kada sam cuo da je dosao u Betis,a RiF igraju nikada gore,dali su otkaz Piksiju,i doveli Bronhosta koji ne zna gde udara,primili 8 komada za dva kola,a go nisu dali,tako da je sve moguce

    Nije posteno sa njegove strane da sad pre nego sto je pocela sezona napusti klub sa kojim je sklopio dogovor i ugovor potpisao

    bilo bi stvarno smesno da odmah podje u Kinu,samo sto je dosao covek,nije odradeo sa njima ni jednu utakmicu,ako stvarno ode onda je sve otislo stvarno,znaci pare su cudo kako sve preokrenu na brzinu

    To i ja mislim, ispao bi ljiga od coveka kome su samo u interesu pare. Mada kakvo je vreme doslo sve je moguce

    Ahahhaah jel moguće da su ga već smenili

Postavi odgovor