NBA BEZ MILOSTI Grin kažnjen zbog nedoličnog komentara!

Krilni centar Golden Stejt Voriorsa Drejmond Grin kažnjen je sa 50.000 dolara zbog nedoličnog komentara na račun Devina Bukera iz Finiks Sansa.

Grin je poručio Bukeru da bi trebalo da napusti “sunca” ukoliko želi da napreduje u karijeri, što se okarakterisalo prema strogim kriterijumima NBA lige kao povod za kaznu.

Podsetimo, NBA liga je nastavljna pre desetak dana u Orlandu, a Voriorsi zauzimaju poslednje mesto na tabeli Zapadne konferencije.

GATUZO UPOZORAVA PIRLA: Trener i fudbaler su dva različita sveta!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: VASO BAKOCEVIC Intervju | Croatu dobijam 100%! | (Rakić, Trušček, KSW, Bare Knuckle, Croata)

VERSTAPEN NAJBRŽI U SILVERSTONU Vozač Red Bula ispred Hamiltona i Botasa!

9 Komentara

    Oho, pa ti nemoj drzati jezik za zubima

    Bezveze,za sta ih sve nece kazniti,uzas

    Covek je samo iskren, nisu bas toliku kaznu morali da mu daju

    Dobro je rekao. Finiks treba ugasiti

    Auuu al su ga udarili po dzepu, ne verujem da ce ikad vise zezati sa tim stvarima.

    Ahahah znao je sta mu dolazi

    Upravo tako

Postavi odgovor