Bjeković: Partizan može da osvoji titulu!

Legendarni fudbaler Partizana, kasnije i funkcioner, a sadašnji potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije, Nenad Bjeković smatra da Partizan može da osvoji titulu u domaćem prvenstvu uprkos zaostatku od šest bodova.

U opširnom intervjuu Sportskom žurnalu, Bjeković je govorio i o sukobu na relaciji FSS i FK Partizan, dok o šampionskoj tituli misli:

-Rekao sam i pre početka prvenstva, verovao sam i verujem i sada da može da osvoji titulu – kazao je Nenad Bjeković.

Partizan je pre deset dana promenio trenera, a Aleksandar Stanojević će debitovati po drugi put za crno-bele, utakmicom protiv Rada.

-Rekao sam i kad Sale nije bio trener da ova ekipa može da osvoji titulu. Rekao sam pre početka prvenstva i sada kad je razlika šest bodova da Partizan može da osvoji titulu-.

Bjeković smatra da derbi može da reši prvenstvo, ali da to nisu ključne utakmice.

-Ima dva derbija, ali i još dosta utakmica…-, završio je Bjeković.

Bjeković: Da neko radi protiv Partizana, ne bih ostao u savezu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DEJAN STANKOVIĆ – Priče iz kraja #06

17 Komentara

    Pa mislim realno da moze, zasto da ne a i Partizan trenutno ne igra lose uopste

    Bjekovic misli da Partizan moze da osvoji titulu, a Terzic misli da Zvezda moze da osvoji.. A ja se nadam da nece ni jedan od ta dva kluba da osvoji titulu, vec Vojvodina ili neki drugi klub 😁

    Ako krenu da dobijaju sve redom mozda i osvoje, ne smeju vise ni jednu da kiksnu

    Mozda i ima sanse ali su minimalne, mnogo je 6 bodova zaostatka

    Ne misli ti o Partizanu i dal moze da osvoji titulu, sedi tu u fotelji i misli malo o reprezentaciji

    Bajke su na drugom spratu..kakva titula,kakav partizan,daleko su ko zemlja od sunca

    Sezona je tek krenula, ima puno utakmica i puno teskih gostovanja i za jedne i za druge gde ce gubiti bodove.

    Mada je mnogo laksi posao Zvezdi da odbrani titulu vec su u startu napravili velikih 6bodova prednosti

    Naravno da moze, sezona je tek krenula….

    Dzabe kad Crvena Zvezda nece kiksnuti nigde sem eventualno u derbiju dok prvenstvo ne bude i teoretski gotovo, tacnije da klub iz Ljutice Bogdana matematicki obezbede titulu, onda ce je l te kiksnuti! Ne moze Partizan protiv sudijske organizacije, FSS-a i klubova sam!

    ma pusti ti sad sudije i da dovedes i Mamica zvezda je jaca od partizana,ne zanosite se ljudi.Partizan je pokazao kako “igra ” u Ligi evrope a zvezda u Ligi sampiona,toliko.

    Vidi se u poslednjih sest derbija dal je jaca od Partizana, lako je vama igrati namestenu ligu

    moze Partozan i da bude u prednosti u bodovima,to nista ne znaci,vidi se kako se nacvodnjava za Zvezdu,jece onaj crnja polomi nogu coveku,nema ni crvenog kartona,o cemu dalje da pricamo

    nije sest bodova mnogo,tek je pocelo prvenstvo,ima da se odigra 38 kola,pa tu su derbiji,ali tesko da ce se nesto promeniti

    sa ovakvom igrom tesko da ce i surdulicu da pobede,samo se vi nadajte

    Naravno da moze i ja bih to jako voleo da vidim!

Postavi odgovor