NEMAC JE TO "Mogli smo da damo još 2, 3, 4 gola... u prvom poluvremenu"

“Barselona je još i dobro prošla” je verovatno bila prva misao mnogima koji su gledali sinoćnu utakmicu Bajerna i Šalkea i reviju golova.

Bavarci su pokazali pravu silu i spakovali osam golova, ali čini se da Hans Flik nije baš najzadovoljniji.

Zvuči čudno, ali Nemac je to.

-Bio je to briljantan performans, ali trebalo je da damo još dva, tri, možda još četiri gola u prvom poluvremenu. Važno je da smo pokazali da smo na pravom putu ove sezone kao i prošle. Veoma sam zadovoljan igrom mog tima – rekao je Flik nakon utakmice.

Uvek može bolje, to je tačno, ali čini se da Flik malo i preteruje, zar ne?

Bundesliga je tek startovala, ali ako ovako nastave, neće biti dileme ko će osvojiti pehar namenjen šampionu.

Meridian tipovi: Nisu samo Nemci, vratili su nam se i Italijani!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najveći STADIONI na svetu | TOP LISTA | Meridian Sport TV

16 Komentara

    Mislim da je Flik doveo igru Bayerna do perfekcije! Zaista neverovatno kako Flikova ekipa deluje na terenu, sad je tu i Sane, doduse otisao je Alkantara, ali mislim da to nece promeniti mnogo igru Bayerna!

    Bukvalno su mogli još koji go da im daju i to bez problema.

    Nemci su uvek alavi po pitanju svega i nikada nisu zadovoljni.. Njihova politika je uvek moze jos i uvek moze bolje

    Kako sve funkcionise lagano kad ih gledas, imas utisak da iz svakog napada mogu da daju gol

    Samo su nastavili gde su stali i ovom pobedom potvrdili dominantnost i ove sezone u Bundes ligi

    Gde cete jos dva tri u prvom ionako ste ih ponizili samo tako

    Dve sjajne ekipe su pokazale kako se ugra fudbal i borili su se do samo kraja

    mislis Bajern je pokazao kako se igra fudbal i oducio ih od njega

    Tako se igra, do kraja i uvek istim intenzitetom 😉

    Nemci nikad ne staju bukvalno, da mogu daće im 15 komada i ćao

    Kad te nacnu idu do kraja koliko moze nema posustajanja

    Šalke je razbijen na sitne komade,nisu mogli ništa da urade

    Potpuna Bajernova dominacija,nemam reči!!!!

    pa dal ti ovo nije bilo dosta,treba imati i neki respekt prema protivniku,ako vidis da si mnogo jaci,nema potrebe za tolikim ponizavanjem,i mislim da takve izjave nisu na mestu

    Mislim da si potpuno u pravu,nema potrebe da ih ponižavaju

    lepo je ovo rekao brilijantan performas,zato najvise volim da gledam nemacki fudbal jer jednostavno prave su masine.Svaka cast na onolikim golovima ,a sto kaze imali su prilika da bude jos vise

Postavi odgovor