GRUJIĆ NA POZAJMICI U PORTU, Navijači Liverpula razočarani

Srpski fudbaler Marko Grujić otišao je na novu pozajmicu iz Liverpula.

Njegova sledeća destinacija je Porto.

Sudeći po reakcijama, navijači šampiona Engleske su razočarani zbog takve odluke.

– Loša odluka. Delovao je vrlo dobro svaki put kada sam ga gledao. Nudi nešto drugačije u odnosu na ono što imamo – napisao je jedan navijač Liverpula.

Grujić je u odličnoj formi pa mnogi smatraju da je zaslužio da ostane na “Enfildu”.

– Zaslužio je da ostane, iskreno – bio je jedan od komentara.

Navijači Liverpula takođe smatraju da je Grujić sazreo kao igrač.

– Ovaj momak trebalo da dobije šansu i priliku da ostane. Igrao je dobro i sazreo je dovoljno za ovaj tim. I dalje ne razumem – smatra jedan fan “Redsa”.

A šta vi mislite, da li je Grujić zaslužio da ostane u Liverpulu?

SRBIJA NA PREKRETNICI: Orlovi, ili ćete opet na čekanje ili korak bliže EP? Sve je samo na vama

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 14 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA

85 Komentara

    Greška Liverpula, trebali su da mu pruze sansu bar na sest meseci

    I navijači Zvezde su razocarani, mislili su Liverpul ce prodati Gruju i tako bi i Zvezda dobila neki deo novca

    Nisam očekivao da će ponovo da ga šalju na pozajmicu, taman je počeo da igra fudbal vredan pažnje.

    Kako ga seljakaju, i na kraju nigde nece zavrsiti samo nek nadje novi klub u kojem ce igrati

    Trebali su da ga ostave u Herti gde je igrao odlicno, a ne da ga vracaju pa ponovo salju na pozajmice

    Kako mogu da budi razocarani kad nije ni igrao za ekipu

    Nekako mi se čini da je bolje da je otišao iz kluba,a ne na pozajmicu

    Ovom odlukom razočarani su navijači Liverpula

    Koji navijaci kad je igrao samo jednu utakmicu i to ne bitnu

    Steta velika,mogao je da ostane da pokaze sta zna

    mislim da zasluzuje da ostane,isto tako da je i dobro sto je posao,njenu treba minuti u nogama,a to u Liverpulu ne moze da dobije,steta stvarno,dobar igrac i momak,a za Srbiju ne igra nije dovoljno dobar,strasno

    Zar je moguće da su ga pustili da ode na pozajmicu jedan od boljih igrača nije treba da ide već da pmogne klubu i ostane tu

    Gde je jedan od boljih igraca, on pored ovih zveri od igraca nema mesta jednostavno i nikad ne bi dobio sansu

    Razočarani su i navijači Zvezde kao i verovatno sam Grujić ali u svakom slučaju bolje da igra negde

    Koga nema bez njega se mora,a za njega steta sto je otisao samo na pozajmicu…..

    nazalost navijaci se tu ne pitaju nista,da se pitaju sve bi izgledalo totalno drugacije

    bolja opcija mu je bila dortmund ali nisu imali love za njega,ipak mislim da ce doprineti portu a i sam ce sazreti jos vise

    sto sta fali portu igra u ligi Sampiona.Kao sto je i sam rekao trebao mu je ambiciozan klub a to je definitivno Porto.Mislim da je ovo pozajmica na obostrano zadovoljstvo

    Njegovo je u kom ce klubu biti,verovatno i gde je bolja ponuda hahah

    Sport vise nije ono sto je bio…svuda pozajmljuju igrace

    Šteta što je opet otišao na pozajmicu, bolje da je otišao skroz iz Liverpula

    To bi mu bio najbolji potez u karijeri, da je otisao iz Liverpula

    Čudi me da nije otišao u Bundesligu, već u Porto

Postavi odgovor