Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da izbori plasman u glavni žreb Mastersa u Parizu.
Đere je u finalu kvalifikacija poražen od Amerikanca Markosa Đirona – 6:7, 6:7.
Na početku prvog seta viđen je po brejk na obe strane. Nakon toga su igrači čuvali svoj servis pa se otišlo u taj-brejk.
Odlučujući gem je bio veoma čudan. Poveo je Đere sa 3:0, ali je onda izgubio naredna četiri poena. Uspeo je srpski teniser da vrati mini brejk i izjednači za 4:4. Ali je ipak u finišu Điron imao više koncentracije i dobio taj-brejk rezultatom 7:5.
U drugom setu je Đere imao brejk prednosti. Vodio je sa 5:2, ali je u gemu kada je servirao za set, pretrpeo brejk.
I opet se otišlo u 13. gem. Điron je ponovo bio bolji u odlučujućim momentima i dobio taj deo igre – 7:3.
Srbija će tako na Mastersu u Parizu imati trojicu predstavnika, Filipa Krajinovića, Dušana Lajovića i Miomira Kecmanovića.
DIREKTOR BEČA BESAN NA ĐOKOVIĆA: To se ne priča!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: DRAGAN STOJKOVIĆ PIKSI – Priče iz kraja #09



Nemanja9
Velika šteta za takvog igrala ali se iskrneo nadam da će i ovo biti dobra godina i sjajni turniri u svakom slučaju
Divnafamily
Bas mi je zao ,Djere je tako lepo krenuo putem uspeha i uzimanja titula,da nisam ovo ocekivala….
falkao
steta,mnogo oscilacija ima Djere i nikako da udje u pravu formu,odigra jedan turnir dobro posle ga nema na trei nigde,i sve tako,stvarno steta,a mnogo dobar momak i ima potencijala