Portugalac Žoze Murinjo proglašen je za najboljeg menadžera Premijer lige u mesecu novembru.
Totenhem je obeležio protekli mesec i bilo je za očekivati da Murinjo dobije ovo priznanje.
“Pevci” su na četiri utakmice u Premijer ligi zabeležili tri pobede (protiv Brajtona, VBA i Mančester sitija), dok su sa Čelsijem odigrali bez golova. Ono što je još važnije, Totenhem je izbio na čelo Premijer lige.
Murinjo se nagradom pohvalio na svom Instagram profilu.
– Kažu da sam menadžer meseca, ali po meni imamo tim meseca jer se radi o igračima i svim ovim momcima iz stručnog štaba koji su sa mnom. Treneri, pomoćnici, ljudi iz naučnog sektora, analitičari i svi koji nisu na snimku, a rade tako naporno. Hvala vam na ovom, ali nisam menadžer meseca, imamo tim i osoblje meseca – rekao je Murinjo.
Zanimljivo da je ovo priznanje Murinjo poslednji put dobio još 2007. godine kada je sa klupe predvodio ekipu Čelsija.
Mnogi ekipu Totenhema vide kao glavne favorite za osvajanje titule. Njihov naredni rival u Premijer ligi biće ekipa Kristal Palasa.
Nagrada za sjajne partije: Bruno igrač meseca u Premijer ligi
OBAVEZNO POGLEDAJTE: KK CRVENA ZVEZDA – OLYMPIAKOS | Meridian NBA Predictor #16 |@Beki



Poppy
Odlicne rezultate je ostvario Murinjo! Verujem da ce tako nastaviti! Sta drugo reci nego najjaci!
Teemo
Zasluzeno najbolji Murinjo!
Flaki
Sasvim zasluzeno…pravi odlicne rezultate sa Totenhemom..prvi je i bice on jos bolji 100%
Gremlin
Ocigledno je zasluzeno 🙂 Lepo za njega,da vidimo sta jos ima na umu