POGBA: Uvek sam se borio i uvek ću se boriti za Junajted

Francuski fudbaler Pol Pogba poručio je da je posvećen isključivo Mančester junajtedu.

Pogbin agent je nedavno izjavio da se nekadašnji fudbaler Juventusa ne oseća dobro u redovima “Crvenih đavola”. Često je i na meti brojnih kritika pa su sve glasnije spekulacije da će uskoro napustiti ,,Old Traford”.

Ali, on se na to obazire previše.

– Uvek sam se borio i uvek ću se boriti za Mančester junajted, svoje saigrače i navijače. Glasine nisu bitne. Budućnost je daleka, bitna je sadašnjost i ja sam sto odsto uključen u svoju sadašnjost. Uvek jaki i zajedno! Sve je jasno između mene i kluba i to se nikada neće promeniti. Kada ne znate šta se dešava unutra, nemojte pričati o tome – napisao je Pogba na svom Instagram profilu.

Pogba je juče odigrao svih 90 minuta u derbiju protiv Mančester sitija, koji je završen bez golova.

SOSIJEDAD PREDVODI LALIGU: Sreća i Dmitrović sačuvali Eibar

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DERBI U MANČESTERU I MADRIDU | Meridian PES Predictor #17 |@Beki

4 Komentara

    Ako on to naziva “borbom” ko smo mi da sudimo!?

    Mislim da ce Pogba jos dugo biti u Junajtedu i boriti se za klub

    Pogba je pravi lider tima, verujem da ce pomoci klubu da budu sve bolji na terenu

    Ne svidja mi sr Pol Pogna kao igtac…on je oslednji igrav koga bi doveo da ja vodi m neki klub.

Postavi odgovor