MISTERIJA FEDOR: Zašto se ne bori u UFC, zašto voli Srbiju i kakve veze ima sa Putinom?

Legendarni ruski MMA borac Fedor Emelianenko se nije oprobao u UFC organizaciji, a sada je konačno otkrio i zašto.

Očekivano, za sve je kriv Dejna Vajt. Kako je rekao Fedor, ponuda je bila vredna, ali nije mogao da je prihvati.

– Dejna Vajt je ostavio jako loš utisak. Novac mu je najvažniji. On ne poštuje borce, zapravo ne poštuje nijedno ljudsko biće. Sve mu se vrti oko para. Nema ljudskosti i nečeg humanog u njemu, a to mi je odvratno. Naravno da je novac bitan za život i porodicu, ali neprihvatljivo je žrtvovati međuljudske odnose zbog novca – rekao je Fedor.

On je, inače, poznat po tome što izuzetno voli Srbiju, kao i po tome što je blizak prijatelj Vladimira Putina.

– Srbija je zemlja u koju ću uvek rado dolaziti. Naši narodi su izuzetno bliski, bratski. U Srbiji uspevam da pronađem duhovni i duševni mir – rekao je Fedor jednom prilikom.

Fedor je navodno zbog veza sa Putinom i bivšim američkim predsednikom Donaldom Trampom bio i na meti američkog FBI. Borac je bio na ispitivanju kod FBI agenata zbog sumnje da je sarađivao sa obaveštajnim službama.

Za vikend “Poslednji imperator” će ponovo u oktagon, očekuje ga meč protiv Amerikanca Timotija Džonsona pod okriljem “Belatora”.

Nakon toga, ostaje još jedna borba po ugovoru koji ima sa ovom organizacijom i očekuje se da će nakon toga završiti svoju blistavu karijeru.

BAKOČEVIĆ ZA MERIDIAN: Ako Kroata misli da jurim revanš – on nije normalan!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Albert Nađ: Hteo sam da “likvidiram” Jarnija! | Sport Fokus Meridian EP25

 

7 Komentara

    Pa kod ovoga Vajta moze samo zabavljaci da idu i njegove marionete!

    Dal ima neko da voli Vajta i da moze da kaze neku dobru stvar zta njega?Ljiga teska od coveka!

    Šta je bilo bilo je,nema za čime da žali. Slušao je srce i mozak, nije se vodio pohlepom i napravio sjajnu karijeru. Očekujem da slavi u naredna dva meča i da na najbolji mogući način okonča svoju prebogatu karijeru.

    Mislim da nekim stvatima tu nije mesto,lepo je sto voli da dolazi kod nas,mrznja je ta koja unistava sport a postovanje i ljubav nastavljaju.

    Fedor je izuzetan MMA borac,i baS JE LEPO PROCITATI KOLIKO POSTUJE SRBIJU I VOLI OVDE DA IGRA…

    Kakvi crni međuljudski odnosi, sve se i isključivo vrti oko para. Mislim da je pogrešio što se nije oprobao u UFC-u.

Postavi odgovor