Izjava posle poraza kad je reč o Georgeu Krecuu obično ne sadrži velike kritike. Rumun najčešće pronađe nešto pozitivno i to podeli sa svima. Ne ustručava se da pohvali tim, da izdvoji pojedince…
Tako je bilo i večeras. Posle izgubljene utakmice od Francuske u Ligi nacija – 0:3, govorio je o biseru srpske odbojke – Vuku Kulpincu.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Vuk ima 18 godina. On je nešto specijalno za srpsku odbojku. Ako nauči kako odbojka funkciniše, i to što je brže moguće – imaćemo jednog od najvažnijih igrača u godinama koje predstoje. Ali, to je proces“, svestan je sasvim Krecu.
Preko puta njegove ekipe stajali su mnogo iskusniji igrači – nekoliko njih ima i olimpijsko zlato.
“Francuska ima nekoliko sjajnih igrača, olimpijskih šampiona. A mi imamo grupu igrača – nemamo imena kao što su na drugoj strani. Ali radimo na tome. Zato sam tu. Znam šta je plan od početka. Verujem svima, čak i onima koji imaju 19. Učimo svakako. I pobeđujemo. Sve je dobro. Daje nam pozitivne emocije i energiju. Ponosan sam na ekipu“, podvukao je George Krecu.
Poslednji meč na turniru u Orleanu odbojkaši Srbije igraju u nedelju od 20.30 protiv Amerike.
Bonus video:



despot
Ne bih ja toliko dizao bucu oko jednog decka posle jednog dobrog meca, da vidimo prvo kontinuitet.
rastko
Lepo je sto Krecu daje sansu mladima, ali 0-3 od Francuske ipak boli.