Fudbalski klub Vojvodina saopštio je danas da je sporazumno raskinuo saradnju sa trenerom Slavoljubom Đorđevićem i sportskim direktorom Ljubišom Dunđerskim posle četiri uzastopna poraza u Super ligi Srbije.
Vojvodina je navela da je nakon analize rezultata prvog tima u ovoj sezoni, a posebno uzimajući u obzir poslednje četiri utakmice, raskinuta saradnja sa Đorđevićem i Dunđerskim.
Novosadski klub će naknadno saopštiti imena novog trenera i sportskog direktora, a Đorđeviću i Dunđerskom zahvalio je na saradnji i poželeo im sreću u daljoj karijeri.
Vojvodina je izgubila poslednje četiri utakmice u prvenstvu, od Radničkog (0:1), TSC-a (0:1), Kolubare (0:1) i Radnika (0:1), pa je osle 27 kola peta na tabeli sa 36 bodova.
Izvor: Beta
ŽESTOKA TRKA DO SAMOG KRAJA: Ko su rivali Partizana i Crvene zvezde u finišu Super lige?
OBAVEZNO POGLEDAJ: Milan Aleksić: Dobro je, ali Partizan može mnogo bolje!| Sport Fokus Podcast EP39



bube89
Ocigledno su imali neku vrstu dogovora koji nije ispunjen,vise srece drugi put.
dorotea
Nadaju se da će njihovi naslednici za kratko vreme sa ovim timom moći da naprave čudo.
Mungos
Samo da oni prvo nadju adekvatne zamene a ne opet necijeg piona.
aljosa
Morali su da ih otpuste kako bi pokušali sa novim ljudima da prekinu negativni niz i da pokušaju da preokrenu situaciju u svoju korist i da se domognu Evrope.