TADIĆ HVALI MISTERA: Sve se promenilo, momci su srećni i zadovoljni!

Fudbalska reprezentacija Srbije će u narednih deset dana odigrati četiri utakmice, jer nakon mečeva u Beogradu 2. i 5. juna, očekuju je gostovanja u Švedskoj 9. i Sloveniji 12. juna.

Tim povodom održana je i konferencija za medije na kojoj su govorili selektor reprezentacije Dragan Stojković Piksi, kao i kapiten tima Dušan Tadić.

Prisetio se kapiten i prethodnog duela protiv Norveške.

– Kao što ste rekli, bili smo bolji u toj utakmici, ali ovo je potpuno novi meč, njihovi igrači su “porasli”, kao i naši. Mislim da je ovo neka nova Srbija i da sa pravom očekujemo još bolja izdanja i još lepšu igru – rekao je Tadić.

Mnogi smatraju da je Srbija favorit u grupi Lige nacija, a od toga ne beže ni “Orlovi”.

– To je kompliment, ali i druge reprezentacije imaju kvalitet i svako vidi svoju šansu. Naravno, verujemo u sebe i nadamo se da ćemo zavšriti na prvom mestu.

Na kraju, govorio je Tadić i o atmosferi u timu i zaslugama Dragana Stojkovića Piksija.

Sve je drugačije, ponavljamo se sada sa tom pričom, ali realnost je takva – od kada je Mister došao sve se promenilo na bolje. Uživamo, nikada nisam video momke da dolaze tako srećni i zadovoljni na okupljanje, imamo fenomenalnu atmosferu. Svi smo ponosni što nosimo državni grb, a to je kreirano od strane Mistera i njegoovog stručnog štaba. Tako i treba da nastavimo, ostvarili smo veliki uspeh, sada treba da potvrdimo kvalitet i da se dokažemo, da vide svi da smo dobra grupa – zaključio je Tadić.

Upitan je Tadić i o Aleksandru Mitroviću, za kojeg je u više navrata istakao da bi voleo da ode u neki veći klub.

– On postiže toliko golova za nas. Najbolji je strelac državnog tima, nadam se da će pronaći top klub jer je pokazao i jer verujem da to zaslužuje – rekao je Tadić.

KOSTIĆ UVEK SPREMAN ZA SRBIJU: Ne postoji umor kad reprezentacija zove!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:MERIDIAN „FABRIKA KISEONIKA“ – Zasađeno više od 1.000 sadnica širom Srbije

4 Komentara

    I mi laici vidimo da je sasvim druga atmosfera u nasoj reprezentaciji,i da vlada borbeni,pobednicki duh!!!

    Samo je pitanje trenutka kda će Mitrović preći u neki jači klub PL, tipujem na Njukasl

    Samo da nastave sa dobrim rezultatima pa da svi kao nacija budemo srećni

Postavi odgovor