Vezni igrač Kristijan Belić potpisao je ugovor sa Partizanom. Doskorašnji prvotimac Čukaričkog karijeru će nastaviti u klubu iz Humske ulice.
Jutros je osvanula informacija da bi mladi igrač mogao da se preseli u Humsku i ubrzo je stigla i zvanična potvda.
Belić je na Banovo brdo stigao pre devet meseci, a u tom periodu odigrao je 13 utakmica, stigao je i do dresa mlade reprezentacije Srbije.
– Kristijan Belić je izrazio želju da ode u Partizan, izašli smo mu u susret, klub mu nije pravio probleme. Na toj poziciji imamo veliki broj kvalitetnih igrača, Petkovića, Lukića, Docića, Čolića, Kovača, Mijailovića – kazao je sportski direktor Čukaričkog Vladimir Matijašević.
Kristijan Belić je na Banovo brdo stigao iz Olimpijakosa. Rođen je 25. marta u belgijskom Sent Trudenu, igra na poziciji defanzivnog veziste, a bio je član selekcije Srbije do 17, 18, 19 i 21 godine.
U Srbiji je karijeru počeo u OFK Beogradu, odakle je otišao direktno na Ostrvo, u Vest Hem. Za čekićare je nastupao u mladom timu, a sledeća destinacija pre dolaska na Banovo brdo bio je atinski Olimpijakos.



ivona
Sportski je od Čukaričkog što su ga ustupili Partizanu na želju Belića, sad samo da vidimo kakav će mu učinajk biti na terenu