Novak Đoković je još jednom pokorio London i osvojio titulu na Vimbldonu, te obradovao čitavu Srbiju.
večani doček Novaka Đokovića povodom osvajanja sedmog Vimbldona i 21. Gren slem titule u karijeri biće organizovan večeras od 20.00 ispred Skupštine grada Beograda!
Definitivno je zaslužio aplauz, a pre dolaska u Beograd, oglasio se na Tviteru i poslao poruku čitavoj Srbiji.
– Dolazim! Vidimo se i hvala vam od srca. Svuda pođi – kući dođi – napisao je Đoković.
Koliki je zapravo značaj ove titule, ljudi će shvatiti tek kada se bude sumirala tekuća sezona koju je savršeno opisao Goran Ivanišević kada je rekao da je ova godina za Novaka bila s**nje.
Ali, uz navijače i pehar u rukama – ne sumnjamo da će biti sjajno.
KAD JE NAJTEŽE – VIMBLDON: Đokovićev trijumf u Londonu – za sve koji su sumnjali u njega!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Texas Hold’em Poker u Meridianu – Doživi novu dimenziju pokera!



arsenije
Samo da prestigne Nadala sa slemovima i super
aleksandar
Samo nastavi u istom ritmu Nole u to je to…
leon
Najveci Srbin svih vremena nema sta…
lara
Jedsn je Novak Djokovic!!!
viktor
Bravo Nolr za ovo,svaka cast…