Andreas Pereira pridružiće se Aleksandru Mitroviću u Fulamu. Brazilac dolazi nakon oodlične sezone proveden u Flamengu!
Brazilski fudbaler od malena igra u Evropi.
Sa svojih 16 godina došao je u akademiju PSV-a, odakle je nakon dve godine stigao u Mančester junajted.
Na Ostrvo je stigao kao veliki talenat, ali nikada nije ispunio svoj puni potencijal i često je bio na pozajmicama. Prvo je igrao za Granadu, Valensiju, Lacio i prošle sezone Flamengo gde je želeo da ostane.
Na “Krejven Kotidž” stiže za 10.000.000 funti koliko je Fulam platio Junajtedu, a Pereira će biti “Kotidžer” do 2026. godine.
Što se tiče boravka u samom Junajtedu šanse su mu davali jednio Murinjo i Solšer u proteklih osam godina, što je bio jedan od razloga dugo očekivanog odlaska.
Kako sam navodi jedan od glavnih razloga, zašto je došao u Fulam, jeste trener Marko Silva sa kojim je bio u kontaktu tokom realizacije transfera.
Da li mislite da je ovo dobro pojačanje za Mitrovića i Fulam?
NIŠTA NI OD KOLUMBIJCA: Želja Zvezde otišla u Čempionšip!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Texas Hold’em Poker u Meridianu – Doživi novu dimenziju pokera!



gavrilo
Šteta što do sad ni u jednom klubu nisu iskoristili njegov potencijal, nadam se da će u Fulamu pronaći svoje mesto u timu
vera
Ostao je Fulam bez nekih ključnih igrač pa moraju da popune prazna mesta
lana
Pereira strasan igrac,pravi razliku na terenu.
nikolija
Mnogo dobar transfer za Fulam. Realno će biti pojačanje za ekipu iz Londona.