Klupu Fulama posle pola decenije napustio je Marko Silva, a uprava kluba iz engleske prestonice vredno radi na pronalasku naslednika iskusnog Portugalca.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Kako prenosi “The Athletic”, rukovodstvo Fulama je navodno blizu imenovanja Alvara Arbeloe u novog šefa stručnog štaba.
Prema navodima renomiranog medija, dve strane se nalaze u poodmakloj fazi pregovora oko potpisivanja trogodišnjeg ugovora.
Arbeloa je na kraju prošle sezone napustio Real Madrid, gde je tokom četiri meseca obavljao funkciju glavnog trenera.
Isti izvor dodaje da su pregovori sa Špancem obuhvatili planiranje stručnog štaba i sastava ekipe za narednu sezonu, a ostalo je još da se finalizuju poslednji detalji saradnje.
Ukoliko posao bude završen, Arbeloa će debitovati u Premijer ligi na gostovanju protiv Čelsija – koji sa klupe predvodi njegov nekadašnji saigrač iz Real Madrida, Ćabi Alonso.
Zanimljivo, ukoliko dođe do saradnje, Arbeloa će u Londonu trenirati dugogodišnjeg reprezentativca Srbije, Sašu Lukića.
Bonus video:



aleksa
Deluje kao ozbiljan rizik za Fulam.malo me cudi sto daju tim nekome bez mnogo iskustva u seniorskom fudbalu,
matija
Bas me zanima kako ce se Arbeloa snaci. Jedno je voditi mladje kategorije Reala, a potpuno druga stvar Premijer liga.