U DENVERU HVALOSPEVI O MVP-U: "Kada imate Jokića, Kris Pol vam nije potreban" !

Predsednik košarkaških operacija Denver Nagetsam Kelvin But osvrnuo se na stanje tima iz Kolorada i poručio da nova pojačanja nisu potrebna.

But je istakao da iako Denver nema “klasičnog” plejmejkera, Nagetski traže svestran profil igrača, baš kakav je i MVP NBA lige, Nikola Jokić.

Kada imate Nikolu Jokića, Kris Pol vam nije potreban ili pravi plejmejker – rekao je But.

O Jokiću je pred početak nove sezone govorio i trener Majk Meloun.

Svi čekaju da on nešto kaže, a kada to uradi, to ima velikog uticaja na tim. Želim da bude glasniji u svlačionici, želim da bude glasniji u društvu – rekao je Meloun.

Zbog velikih napora na Evrobasketu, Jokić i Vlatko Čančar sigurno neće igrati svih pet predsezonskih utakmica Denvera, a isto važi i za Džamala Mareja i Majkla Portera Džuniora koji se vraćaju u tim nakon duge pauze zbog povreda.

ČUVENI ESPN ANALIZIRA: Janis najdominantiji igrač sveta, gde je Jokić!?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridian BCL kvalifikacije – Dan 3 | Bakken Bears vs FMP Meridian (88-82)

7 Komentara

    Ima istine ali moraju da budu svesni da Jokić ne može sve sam i da mu je potrebno više odmora tokom sezone da ne bi pregoreo

    Sve više NBA klubovi jure svestrane igrače jer onda znaju da im u taktici ti igrači mogu držati više pozicija i samim tim obezbediti pobedu

    Iskustvo naše na Evrobasketu dokazuje suprotno, dokazuje da ne može Jokić sve i da je potrebno imati igrače na svim pozicijama

    Ma potreban je i Kris Pol,nemojte tako

    Nagetsi imaju jak tim,sad treba sve to iskombinovati i uklopiti.

    Jeste Jokic plej u telu centra,ali ne moze sve sam.

    Čovek igra i pleja i centra i sve nestvaran igrač

Postavi odgovor