Košarkaši Makabija iz Tel Aviva su zbog situacije u Izraelu bili primorani da pronađu novi domaćinski teren i izbor je pao na Beograd.
Na zagrevanje pred utakmicu 8. kola Evrolige sa Olimpijakosom, koja se igra pred zatvorenim tribinama „Pionira“, igrači Makabija izašli su u majicama sa porukom na ćirilici„Hvala Beograde“.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Makabi će do daljeg biti domaćin u Beogradu, gde su prošle nedelje već ostvarili jednu pobedu u utakmici sa Bajernom.
Pogledajte:
BONUS VIDEO:



strahinja
Nema šta na leg fest odgovorili lepim gestom tako i treba to je sport
petar
Svaka cast za Izraelce,lepo od njih sto su se zahvalili.
ivana
Makabi se lepo oseca u BG,pobedjuje i utakmice,i to je vazno za njih
vanja
Bravo za Makabi,vidi se da ceni to sto Beograd radi za njih.
olga
Lepo od njih,lepo je kad neko ceni tudju dobrotu