Lazić: Finale bio primarni cilj, ko god da bude rival, na nama je da odbranimo trofej

Kapiten Crvene zvezde Meridianbet, Branko Lazić, prokomentarisao je trijumf svoj tima nad Čačkom 94 u polufinalu Kupa Radivoja Koraća.

Crveno-beli ostvarili su cilj plasmanom u finale gde će iomati priliku da brane trofej osvojen prošle godine.

“Nema šta, to je bio primarni cilj da se plasiramo u finale, imamo dovoljno vremena da se odmorimo, pripremimo. Večeras smo odigrali daleko bolje nego na utakmici prekjuče”.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Da li već razmišljate o novom potencijalnom susretu sa Partizanom?

“Pa ne znam, videćemo, bilo je dosta iznenađenja, svi igraju danas košarku”.

Kako komentarišete to da su na utakmici priliku dobili i članovi mlađih kategorija?

“Pa dobio je jedan član, i iskoristio je odlično, neka tako nastavi, imaćemo dobre zamene”.

Navijači su u više navrata poručili da žele pobedu u derbiju u finalu?

“To je njihova želja, videćemo na kraju drugog polufinala, da li će rival u finalu biti Partizan ili Vojvodina, u svakom slučaju ko god da bude, na nama je da odbranimo trofej”, zaključio je Lazić.

Bonus video:

4 Komentara

    Razbiće ih partizan ko sijalicu, baš zato što su prepotentni. Klasično kulovsko ponašanje ljudi iz malih sredina kada dodju u veliki grad…

    Vazan mec je sutra za Zvezdu,ako osvoje kup,mogu malo da poprave sezonu

    Dolazi Partizan to je gotovo sigurno,samo da se ozvanici

    Zna Laza da nece biti lako,finale je utakmica gde nema favorita

Postavi odgovor