Olimpijakos bez većih problema savladao Peristeri

Košarkaši Olimpijakosa savladali su ekipu Peristerija u četvrtfinalu Kupa Grčke rezultatom 87:68.

Najefikasniji kod pobednika bili su Papanikolau i Larencakis sa po 15 poena, dok je Rajt postigao poen manje.

U poraženom sastavu istakli su se Reglend sa 14, odnosno Lov i Vilijams sa po deset poena.

Pirejci su tokom prvog poluvremena igrao na pogon Papanikolaua koji je bio dvocifren već posle deset minuta igre. Na drugoj strani Peristeri je u rezultatskom priključku održavao bivši igrač Crvene zvezde Meridianbet, Džo Reglend.

Olimpijakos je igrao žargonski rečeno dovoljno i posle prvog poluvremena imao osam poena prednosti.

Treća deonica pripala je Pirejcima koji su ubrzo stekli dvocifrenu prednost i preuzelo kormilo nad čitavim duelom. Olimpijakos je poslednju deonicu otvorio sa 15 poena prednosti čime je pitanje pobednika bilo rešeno.

U polufinalu Kupa Grčke Olimpijakos će odmeriti snage sa pobednikom duela Promiteas – Panionios koji je na programu od 20:00.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

BONUS VIDEO:

4 Komentara

    Olimpijakos zeli da osvoji kup,to im je primarni cilj.

    Ko god da im dodje u polufinalu,ogromni su favoriti

    Peristeri je prelak zalogaj bio za Oli

    Delovalo je kao da grčki velikan igra sa pola snage kako su lagano dobili ovaj mec

Postavi odgovor