Mrkela: Zvezda je prolećni deo sezone odigrala bez greške

Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela rekao je večeras da je ekipa prolećni deo Superlige odigrala gotovo bez greške, da je u duelima sa Partizanom potvrdila da je bolja i da je zasluženo osvojila titulu.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Potpuno zasluženo smo i ove sezone prvaci države. Turbulentan period je iza nas. Iako smo imali bodovni zaostatak na polusezoni, prolećni deo takmičenja smo odigrali gotovo bez greške. Upravo to se potvrdilo i u direktnim okršajima sa večitim rivalom, kada smo dominirali na sva tri susreta“, rekao je Mrkela za klupski sajt.

Fudbaleri Crvene zvezde odbranili su večeras šampionsku titulu u Super ligi Srbije, pošto su na svom terenu pobedili TSC 2:1, u utakmici 33. kola.

Crveno-beli su tako osvojili sedmu uzastopnu šampionsku titulu, ukupno 35. u klupskoj istoriji.

Pojačanja su u drugom delu sezona pokazala kvalitet i opravdala očekivanja svih u klubu. Uz to, pružena je šansa i mladim igračima, koji su je iskoristili na najbolji način, te se još jednom potvrdilo da Zvezdina deca imaju veliki potencijal. Posedujemo nesumnjiv kvalitet i bilo je jasno da će rezultati kako vreme bude odmicalo biti sve bolji”, naveo je Mrkela.

On je dodao da je jedan cilj ispunjen i da ekipu do kraja sezone očekuje borba za duplu krunu, odnosno finale Kupa Srbije protiv Vojvodine.

“Verujem da ćemo biti pravi u finalu Kupa Srbije i obradovati navijače još jednim trofejom”, rekao je Mrkela.

BONUS VIDEO:

3 Komentara

    Bolje pricaj malo o prvom delu i vasem treneru kojeg ste doveli!

    Koliko li su samo on i Terza podelili sa Baharom para da mi je znati?!

    A to sto ste vi kostali Zvezdu sa vasim Baharom milione to nista!

Postavi odgovor