Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela rekao je večeras da je ekipa prolećni deo Superlige odigrala gotovo bez greške, da je u duelima sa Partizanom potvrdila da je bolja i da je zasluženo osvojila titulu.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
“Potpuno zasluženo smo i ove sezone prvaci države. Turbulentan period je iza nas. Iako smo imali bodovni zaostatak na polusezoni, prolećni deo takmičenja smo odigrali gotovo bez greške. Upravo to se potvrdilo i u direktnim okršajima sa večitim rivalom, kada smo dominirali na sva tri susreta“, rekao je Mrkela za klupski sajt.
Fudbaleri Crvene zvezde odbranili su večeras šampionsku titulu u Super ligi Srbije, pošto su na svom terenu pobedili TSC 2:1, u utakmici 33. kola.
Crveno-beli su tako osvojili sedmu uzastopnu šampionsku titulu, ukupno 35. u klupskoj istoriji.
“Pojačanja su u drugom delu sezona pokazala kvalitet i opravdala očekivanja svih u klubu. Uz to, pružena je šansa i mladim igračima, koji su je iskoristili na najbolji način, te se još jednom potvrdilo da Zvezdina deca imaju veliki potencijal. Posedujemo nesumnjiv kvalitet i bilo je jasno da će rezultati kako vreme bude odmicalo biti sve bolji”, naveo je Mrkela.
On je dodao da je jedan cilj ispunjen i da ekipu do kraja sezone očekuje borba za duplu krunu, odnosno finale Kupa Srbije protiv Vojvodine.
“Verujem da ćemo biti pravi u finalu Kupa Srbije i obradovati navijače još jednim trofejom”, rekao je Mrkela.
BONUS VIDEO:



Momcilo
Bolje pricaj malo o prvom delu i vasem treneru kojeg ste doveli!
Ivan Banjac
Koliko li su samo on i Terza podelili sa Baharom para da mi je znati?!
jelenamilosevic540
A to sto ste vi kostali Zvezdu sa vasim Baharom milione to nista!