Čak osmorica srpskih reprezentativaca na doping testu u Austriji

Fudbalska reprezentacija Srbije je u okviru priprema za Evropsko prvenstvo odigrala prijateljsku utakmicu sa Austrijom u Beču i pretrpela poraz rezultatom 1:2.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa.

Tokom boravka u Beču, osmorica srpskih reprezentativaca su testirani na doping, saopštio je Fudbalski savez Srbije.

“U četvrtak, u ranim jutarnjim satima, u hotel fudbalske reprezentacije Srbije u Beču, stigla je tročlana delegacija UEFA doping kontrole.

Bez najave, što nije neuobičajeno, jer se radi o standardnoj proceduri pred svako veliko takmičenje, odabrali su osmoricu igrača za testiranje – braću Vanju i Sergeja Milinković Savića, Strahinju Pavlovića, Sašu Lukića, Aleksandra Mitrovića, Filipa Mladenovića, Nemanju Gudelja i Nemanju Maksimovića.

Testiranje se sprovodilo u hotelu uz prisustvo doktora reprezentacije Dejana Aleksandrića, nije trajalo duže od dva sata i sve je proteklo u najboljem redu uz maksimalnu kooperativnost reprezentativaca i medicinskog tima A reprezentacije,” stoji na sajtu FSS.

Izabranici Dragana Stojkovića će do odlaska u Nemačku odigrati još jedan pripremni susret, u Stokholmu protiv Švedske. Na kontinentalnoj smotri će se boriti sa selekcijama Engleske, Danske i Slovenije.

Bonus video:

2 Komentara

    Bice tako i na EP,svuda provera

    Baš me čudi, pitam se zbog čega sumnjaju na nas

Postavi odgovor