Fudbalska reprezentacija Srbije je u okviru priprema za Evropsko prvenstvo odigrala prijateljsku utakmicu sa Austrijom u Beču i pretrpela poraz rezultatom 1:2.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa.
Tokom boravka u Beču, osmorica srpskih reprezentativaca su testirani na doping, saopštio je Fudbalski savez Srbije.
“U četvrtak, u ranim jutarnjim satima, u hotel fudbalske reprezentacije Srbije u Beču, stigla je tročlana delegacija UEFA doping kontrole.
Bez najave, što nije neuobičajeno, jer se radi o standardnoj proceduri pred svako veliko takmičenje, odabrali su osmoricu igrača za testiranje – braću Vanju i Sergeja Milinković Savića, Strahinju Pavlovića, Sašu Lukića, Aleksandra Mitrovića, Filipa Mladenovića, Nemanju Gudelja i Nemanju Maksimovića.
Testiranje se sprovodilo u hotelu uz prisustvo doktora reprezentacije Dejana Aleksandrića, nije trajalo duže od dva sata i sve je proteklo u najboljem redu uz maksimalnu kooperativnost reprezentativaca i medicinskog tima A reprezentacije,” stoji na sajtu FSS.
Izabranici Dragana Stojkovića će do odlaska u Nemačku odigrati još jedan pripremni susret, u Stokholmu protiv Švedske. Na kontinentalnoj smotri će se boriti sa selekcijama Engleske, Danske i Slovenije.
Bonus video:



Goran Munic
Bice tako i na EP,svuda provera
stanko.trkulja
Baš me čudi, pitam se zbog čega sumnjaju na nas