Crnogorski reprezentativac Marko Simonović naredne sezone će igrati u Bahčešehiru, objavio je turski klub.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa
On je minulog leta stigao iz NBA u Crvenu zvezdu, ali je sredinom takmičarske godine otišao na pozajmicu u Bešiktaš.
Sada je obelodanjeno da ostaje u Turskoj, gde će igrati pod vođstvom Dejana Radonjića u sezoni 2024/25, za klub koji je nedavno na mesto predsednika košarkaških operacija postavio proslavljenog srpskog reprezentativca Nemanju Bjelicu.
Simonović je u dresu Bešiktaša, gde je sarađivao sa Dušanom Alimpijevićem, prosečno beležio 9,9 poena i 4,6 skokova.
Tokom karijere je bio i u Italiji, igrao je još a Olimpiju, Megu, kao i Čikago Bulse i njihov razvojni tim u NBA.
View this post on Instagram
Bonus video:



Goran Munic
Zvezda se otarosila Simonovica,to je dobra stvar.
vojinovmarko15
Neka mu je sa srecom!
kluka4002
Bas me zanima kako će se on snaci tamo ,dečko je u usponu ima jako dobru sezonu iza sebe