Kapiten Partizana Vladimir Stojković apelovao je na ljude u Srbiji da je zdravlje najbitnije i da fudbal u ovom trenutku nije važan.
Iskusni golman je u intervjuu za klupski sajt naveo da je najvažnije da u ovom trenutku svi ostanemo zdravi.
VOJVODINA UPOZORAVA: Proglasite sezonu završenom!
-Sigurno da nedostaje fudbal. Ovo je specifična situacija jer smo stalno u kući i biće čak i duźe od svake naše zimske, odnosno letnje pauze – naveo je
-Najbitnije je zdravlje i svi ćemo ispoštovati odluku nadležnih, a fudbal neće nigde pobeći, biće tu i kad sve prođe – poručio je golman.

Poručio je da nije lako trenirati kod kuće.
-Nemam previše sprava, ali dosta može da se uradi i sa svojom težinom i da vam pomognu neki elementi iz kuće – naveo je.
Bivši reprezentativac je dodao da je svaki vid pomoći dragocen i da što budemo disciplinovaniji epidemija će brže proći.


