SITI NA UDARU Premijer liga zagrmela: Izbacite ih, bez obzira na sve!

Još nije poznato hoće li Mančester siti igrati u Ligi šampiona naredne dve sezone, nakon suspenzije koju su “građani” zaradili.

UEFA ih je pre nepuna dva meseca izbacila iz svojih takmičenja zbog kršenja financijskog fer-pleja.

Siti se odmah žalio Sportskom sudu za arbitražu (CAS), pa je slučaj još uvek u procesu razmatranja.
anhelinjo siti getty
Siti je još uvek na čekanju (FOTO: Alex Livesey/Getty Images)

Pandemija koronavirusa sve je usporila, pa tako i fudbal.

Međutim, kako piše “Dejli Mejl”, osam od deset vodećih klubova Premijer lige zatražilo je da Siti bude izbačen iz evropskih takmičenja!

KAPA DOLE, PEP: Gvardiola donirao veliki novac u borbi protiv koronavirusa

Isti izvor piše kako su to sve ekipe iz gornjeg dela tabele, odnosno svi osim Šefild Junajteda i logično, samog Sitija.

https://twitter.com/JollofSports/status/1242735722416701440

Čelsi, Arsenal, Mančester Junajted i Liverpool su gotovo sigurno to učinili, piše “Daily Mail”.

– Što je previše, previše je. Predugo se Siti izvlačio i kršio pravila na štetu najmanje jednog kluba koji nije mogao da se plasira u Ligu šampiona. Postoji strah da bi mogli da izbegnu kaznu što bi bilo previše – rekao je jedan od izvora za pomenuti medij.

Siti je blizu plasmana u četvrtfinale LŠ, nakon što je u prvoj utakmici osmine finala pobedio Real u Madridu sa 2:1.

3 Komentara

Postavi odgovor