Još nije poznato hoće li Mančester siti igrati u Ligi šampiona naredne dve sezone, nakon suspenzije koju su “građani” zaradili.
UEFA ih je pre nepuna dva meseca izbacila iz svojih takmičenja zbog kršenja financijskog fer-pleja.
Siti se odmah žalio Sportskom sudu za arbitražu (CAS), pa je slučaj još uvek u procesu razmatranja.

Pandemija koronavirusa sve je usporila, pa tako i fudbal.
Međutim, kako piše “Dejli Mejl”, osam od deset vodećih klubova Premijer lige zatražilo je da Siti bude izbačen iz evropskih takmičenja!
KAPA DOLE, PEP: Gvardiola donirao veliki novac u borbi protiv koronavirusa
Isti izvor piše kako su to sve ekipe iz gornjeg dela tabele, odnosno svi osim Šefild Junajteda i logično, samog Sitija.
Čelsi, Arsenal, Mančester Junajted i Liverpool su gotovo sigurno to učinili, piše “Daily Mail”.
– Što je previše, previše je. Predugo se Siti izvlačio i kršio pravila na štetu najmanje jednog kluba koji nije mogao da se plasira u Ligu šampiona. Postoji strah da bi mogli da izbegnu kaznu što bi bilo previše – rekao je jedan od izvora za pomenuti medij.
Siti je blizu plasmana u četvrtfinale LŠ, nakon što je u prvoj utakmici osmine finala pobedio Real u Madridu sa 2:1.



Maja
Navijacica sam sitija,ali trebalo bi da se kazne,za nauk svima.
Maja
Navijacica sam sitija,ali treba ih kazniti,za nauk svima
Bata
Bas me zanima sta ce se desiti, da li ce ih zaista kazniti.