Murinjo ne preuzima krivicu: Prvenstvo rešeno pre početka

Fenerbahče je izgubio 1:0 od Bešiktaša, čime je četiri utakmice pre kraja pao u zaostatak od osam bodova za vodećim Galatasarajem i praktično se oprostio od titule.

Trener Žoze Murinjo je još jednom pokazao šta misli, pošto smatra da je sve išlo na vodenicu Galatasaraja ove sezone.

Meridian sport te časti – registruj se i osvoji 5.000 dinara za sport i 500 besplatnih spinova!

Ishod prvenstva bio je odlučen i pre nego što je šampionat počeo. Presudile su utakmice koje smo izgubili kod kuće, ali je ishod šampionata bio jasan i pre nego što je on počeo“.

Ponovo je tema bila suđenje.

Penal koji je dosuđen danas (za Bešiktaš, prim.aut.), pa onaj koji nije dosuđen En Nesiriju… Videlo smo koliko puta nam penal poput današnjeg nije dosuđen. Umoran sam od pričanja! Uopšte nismo zaslužili da izgubimo. Previše smo gubili loptu u prvom poluvremenu. U tom smislu smo bili bolji u drugom poluvremenu. Odbranili su se dobro, njihov golman je pravio dobre odbrane. Uspeli su da kontrolišu rezultat“.

Nije želeo da se izjasni o svojoj budućnosti.

Neću pričati o sledećoj godini jer to su interne stvari. O njima se ne raspravlja pred medijima. Ako postoji nešto u čemu sam veoma dobar, to je poštovanje koje pokazujem prema upravi kluba i predsedniku. Zato neću ovde da govorim o našim, unutrašnjim stvarima“.

Bonus video:

3 Komentara

    Zoze bas gresi, budi covek i priznaj da si gresio

    Verujem da ga to ne dodiruje ni najmanje ,ne znam zašto još uvek nosi epitet ozbiljnog trenera kad je jako los

    Sramota da takav strucnjak daje ovakve komentare,bas je nisko pao!

Postavi odgovor