Lokomotiva iz Lajpciga trenutno nastupa u četvrtoj ligi Nemačke, tačnije u Regionalnoj ligi Nordost, “ne cvetaju joj ruže”, što se kaže.
Ipak, davne 1987. godine, Lokomotiva je igrala u finalu Kupa pobednika kupova, u kojem je poražen od Ajaksa sa 1:0.
Klub se nalazi u finansijskim problemima, koji su postali još veći u vreme pandemije koronavirusa.
Navijači Lokomotive, vole da “pecnu” komšiluk pod imenom Red Bul, tvrdeći da su jedini pravi klub u Lajpcigu.
Osim negiranja postojanja i uspeha sadašnjeg četvrtfinaliste Lige šampiona, organizovali su sjajnu onlajn akciju za pomoć klubu.
https://twitter.com/BL_norge/status/1244218793695592449
Odlučili su da kupe karte za utakmicu Lokomotive, po simboličnoj ceni od jednog evra, iako taj susret, naravno, neće biti odigran.
Do sada je prodato preko 80 hiljada ulaznica, a sav novac odmah će biti doniran voljenom klubu.
Kapa dole za ideju!



мантры для йоги слушать онлайн
This information is worth everyone’s attention. Where
can I find out more?
Bambi
To su bre navijaci!!! Odlicna ideja kako da se pomogne !
Mina
Posle navijaci navijaci huligani a samo meridian je napisao ovu vrhunsku akciju.
Bugarin
Svaka cast. tako se podrzava klub. bravo ljudi!